Tisková centra

České předsednictví vybuduje zázemí pro novináře – takzvané tiskové středisko – v místě každého neformálního ministerského jednání jak v Praze (Kongresové centrum Praha – Jižní sál), tak i v regionech.

Tiskové středisko se vybuduje vždy v blízkosti jednacích prostor, tak aby měli novináři vhodné podmínky pro rychlé zpracování informací. K zázemí pro novináře budou patřit i rozhlasové a televizní kabiny pro příjem signálu od poskytovatelů hostbroadcasterových služeb.

V rámci tiskového střediska bude dle možností a akreditovaného počtu novinářů k dispozici dostatečný počet pracovních míst. Tiskové středisko bude vybaveno několika počítači s připojením na internet, dále telefony, faxy, tiskárnami a kopírkami. Notebooky bude možné připojit k vysokorychlostnímu internetu prostřednictvím přípojky RJ45, navíc bude k dispozici i připojení Wi-fi. Na pracovních místech bude k dispozici elektrická přípojka 220 V.

Pro zástupce médií bude po celou otevírací dobu tiskového střediska připraveno zdarma občerstvení (káva, čaj, voda, nealkoholické nápoje, sendviče nebo ovoce). Zároveň se během dne bude zástupcům médií v rámci jednacích prostor podávat teplý oběd ve formě bufetu.

Podrobné informace týkající se služeb tiskového střediska a servisu pro novináře v rámci jednotlivých zasedání (například otevírací hodiny tiskového střediska, program pro novináře, doprava a ubytování v místě zasedání nebo parkovací možnosti) naleznete aktuálně vždy sedm dní před konkrétním jednáním na těchto internetových stránkách.

Podrobné informace k akreditacím médií, oficiálním fotografům a hostbroadcasterovi českého předsednictví najdete ve specializovaných rubrikách sekce Servis pro novináře.

Chcete-li získat další informace, neváhejte nás kontaktovat na číslech uvedených v rubrice Kontakty pro média.

Datum aktualizace: 16.8.2011 16:03

nahoru

přímé odkazy

  

Kvíz

E-pohlednice

Chat

Kalendář

Předchozí měsíc červen 2009 Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1.6. - seznam událostí 2.6. - seznam událostí 3.6. - seznam událostí 4.6. - seznam událostí 5.6. - seznam událostí 6.6. - seznam událostí 7.6. - seznam událostí
8.6. - seznam událostí 9.6. - seznam událostí 10.6. - seznam událostí 11.6. - seznam událostí 12.6. - seznam událostí 13.6. - seznam událostí 14.6. - žádná událost
15.6. - seznam událostí 16.6. - seznam událostí 17.6. - seznam událostí 18.6. - seznam událostí 19.6. - seznam událostí 20.6. - žádná událost 21.6. - žádná událost
22.6. - seznam událostí 23.6. - seznam událostí 24.6. - seznam událostí 25.6. - seznam událostí 26.6. - seznam událostí 27.6. - seznam událostí 28.6. - seznam událostí
29.6. - seznam událostí 30.6. - seznam událostí

rychlá navigace